top of page
Оваа подлога за глушец е исто толку практична колку што е стилска. Совршен за обезбедување подобра тракција и движење на вашиот глушец и ќе ја разубави секоја домашна канцеларија или работна површина со печатење од работ до раб. Направен од издржлив материјал од неопренови со дебелина од 3 мм, има анти-лизгачка подлога за да се намали лизгањето или лизгањето на повеќето површини. Карактеристики: Димензии: 9,5" x 8" Живописен дизајнАнтилизгачка подлога Издржливи обрабени рабови

Подлога за глувче $CryptoJimBo

SKU: SP70017-GFN
$13,00Price
    bottom of page