top of page
Овој стилски дуксер со качулка е произведен со висок квалитет и е направен со предиво предиво со воздух за помеко чувство. Со својот 50% памук, 50% полиестер претходно набиен материјал, овој дуксер со качулка тешко се носи и лесно се мие и суши.

Унисекс тешки мешавини со качулка

SKU: 11-GFN
$34,00Price
    bottom of page